..:: Menu ::..


W ferie dbaj o bezpieczeństwo
Dodano: 11.01.2020
Bezpieczne ferie - rady dla dzieci i rodziców Ferie to wyjątkowy czas , który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą . W tym, żeby właśnie tak było udzielamy kilka zasad jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe, pamiętaj : nigdy nie zjeżdżaj na sankach w pobliżu drogi oraz zbiorników wodnych, w czasie zjeżdżania zachowaj bezpieczną odległość między sankami, nie doczepiaj sanek do samochodu, rzucając się śniegiem nie łącz miękkiego śniegu z kawałkami lodu czy kamieni oraz nie celuj w twarz drugiej osoby, na łyżwach jeździj tylko w wyznaczonych miejscach, nie ślizgajmy się po lodzie na rzece lub stawie, nie przebiegajmy przez ulicę, nie przechodź w miejscach niedozwolonych, bądź widoczny na drodze, nie strącaj zwisających z dachów sopli, pamiętaj o zdrowym odżywianiu, ubieraj się odpowiednio do temperatury panującej na dworze, w wolnym czasie przebywaj na świeżym powietrzu, dbaj o aktywność fizyczną, nie zapominaj o podstawowych zasadach higieny, unikaj kontaktu z osobami chorymi, w przypadku wystąpienia objawów choroby zgłoś się do lekarza. Życzymy udanego wypoczynku!
W ferie dbaj o bezpieczeństwo
Dodano: 10.01.2020
Nadeszły wyczekiwane ferie.To dla uczniów czas beztroski, odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu Chcąc dobrze wypocząć, zadbaj aby przebiegały one bezpiecznie i zdrowo. Wychodząc na zewnątrz ubierz się stosownie do pogody, zabezpiecz skórę twarzy i rąk kremem ochronnym. Bezpiecznie korzystaj z uroków zimy : lodowisk, stoków narciarskich i szlaków pieszych , szczególnie w górach. Pamiętaj : nigdy nie zjeżdżaj na sankach w pobliżu drogi oraz zbiorników wodnych, w czasie zjeżdżania zachowaj bezpieczną odległość między sankami, nie doczepiaj sanek do samochodu, rzucając się śniegiem nie łącz miękkiego śniegu z kawałkami lodu czy kamieni oraz nie celuj w twarz drugiej osoby, na łyżwach jeździj tylko w wyznaczonych miejscach, nie ślizgajmy się po lodzie na rzece lub stawie, nie przebiegajmy przez ulicę, nie przechodź w miejscach niedozwolonych, bądź widoczny na drodze, nie strącaj zwisających z dachów sopli, pamiętaj o zdrowym odżywianiu, ubieraj się odpowiednio do temperatury panującej na dworze, w wolnym czasie przebywaj na świeżym powietrzu, dbaj o aktywność fizyczną, nie zapominaj o podstawowych zasadach higieny, unikaj kontaktu z osobami chorymi, w przypadku wystąpienia objawów choroby zgłoś się do lekarza. Życzymy udanego wypoczynku!
Jem smacznie, zdrowo i kolorowo
Dodano: 09.01.2020

7 lutego w Łodzi odbędzie się finał Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego Jem smacznie, zdrowo i kolorowo. Powiat opoczyński będzie reprezentowany przez dwuosobowy zespół uczennic ze Szkoły podstawowej nr 1 w Opocznie, który w eliminacjach dotarł aż do finału. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dwudaniowego zestawu obiadowego pod hasłem Polskie warzywa dają moc.

Gratulujemy!  Życzymy sukcesu !


<< Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Nast�pny >>

..:: Telefon alarmowy ::..
Telefon alarmowy
czynny codziennie
+48 222500115

..:: Statystyki ::..
Odsłony: 3448
Unikalne: 1080
Dzisiaj: 22
Wczoraj: 72
Online: 2
Najwięcej odwiedzin: 19-09-2020 (121)

Copyright 2008 - 2012 PSSE Opoczno. Wszystkie prawa zastrzeżone. Created by TVC