Krzesła tapicerowane – jasne czy ciemne? Który model wybrać

Krzesła tapicerowane jasne wcale nie muszą być niepraktyczne! 

Wiele osób boi się jasnych mebli. Jest to w pewnym stopniu zrozumiałe, gdyż są one dużo bardziej podatne na widoczne zabrudzenia, które mogą się pojawić podczas spożywania posiłków, a także wtedy, gdy w naszym domu mieszkają dzieci lub zwierzęta. Ryzyko jest zawsze, jednak jak powiedział kiedyś pewien bardzo mądry człowiek: „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!”. Krzesła tapicerowane jasne, które ustawisz w swojej jadalni i salonie, z pewnością będą prezentować się niezwykle elegancko i rozświetlą całą przestrzeń mieszkalną. Co zatem zrobić, aby krzesła tapicerowane jasne cały czas były w jak najlepszej kondycji? 

Przede wszystkim regularnie o niej dbaj! Jeżeli widzisz, że na tapicerce pojawiają się plamy – zajmij się nimi od razu. Nie czekaj i nie odwlekaj tej chwili – musisz zadziałać natychmiast. W internecie jest naprawdę spora ilość skutecznych sposobów, które pozwolą nam wywabić zbędne plamy. Przykład? Zabrudzenie od długopisu z łatwością usuniesz wykorzystując najzwyklejszy lakier do włosów! Natomiast plamy z jedzenia zmyjesz przy wykorzystaniu gąbki, ciepłej wody i niewielkiej ilości płynu do naczyń. 

Jeżeli twoje krzesła tapicerowane jasne są bardzo mocno zabrudzone, to możesz je również oddać do specjalistycznej pralni lub zamówić usługę czyszczenia w Twoim domu. Jasne meble wnoszą do wnętrza powiew lekkości i świeżości, dlatego nie powinieneś z nich rezygnować! 

Krzesła tapicerowane szare z czarnymi nogami – idealne do loftowych wnętrz 

Miłośnicy loftowych wnętrz powinni natomiast postawić na krzesła tapicerowane szare z czarnymi nogami. Tego typu połączenie kolorystyczne nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest mniej podatne na zabrudzenia. Wnętrza loftowe mają to do siebie, że nie ogranicza nas przestrzeń, dlatego bez problemu możesz postawić na szalone i zwariowane krzesła tapicerowane szare z czarnymi nogami. Sprawdź sam i przekonaj się, że efekt z pewnością Cię usatysfakcjonuje!

+0